Serverių diegimas ir priežiūra

Diegiame ir konfigūruojame skirtingos paskirties tarnybines stotis. Visi sprendimai gali būti realizuoti tiek komercinėse Microsoft Windows, tiek nemokamose Atviro kodo Linux operacinių sistemų šeimose.
Domeno valdiklis (Domain Controller)
Tarnybinė stotis, kontroliuojanti kompiuterių tinklo sritį (domeną). Skirta centralizuotam kompiuterių ir vartotojų valdymui kompiuterių tinklo srityje (domene) su papildomomis saugumo ir užduočių automatizavimo galimybėmis.
DHCP, DNS tarnybinė stotis (DHCP, DNS server)
DHCP serveris leidžia centralizuotai valdyti IP adresų skirimo tvarką vietiniame tinkle, o DNS serveris - centralizuotai valdyti vardų skirimo tvarką tinklo įrenginiams, tarnybinėms ir darbo stotims. Naudojami kai nėra šią funkciją atliekančios tinklo įrangos, dideliame tinkle su daug mazgų ar kai norima turėti platesnes tinklo administravimo galimybes.
Žiniatinklio tarnybinė stotis (Web server)
Žiniatinklio tarnybinė stotis, leidžianti talpinti ir viešinti tekstinę, garso ir vaizdo medžiagą tiek vidiniame kompiuterių tinkle, tiek Internete. Populiariausia tarnybinė stotis, kuri realizuojama savo vidiniame tinkle didesnėms administravimo galimybėms, nei puslapio talpinimo paslaugos kažkur kitur.
Elektroninio pašto tarnybinė stotis (Mail server)
Tarnybinė stotis skirta elektroninių laiškų siuntimui ir gavimui. Naudojama, kai nenorima naudotis viešai prieinamomis pašto prieglobos paslaugomis, o turėti nuosavą nepriklausomą sistemą.

Tarnybinės stoties (serverio) priežiūra tik nuo 15 € per mėnesį

Stabilaus ir nepertraukiamo darbo užtikrinimas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Periodinė profilaktika ir sutrikimų prevencija Teirautis
Failų tarnybinė stotis (File server)
Centralizuoto failų laikymo ir apsikeitimo tarnybinė stotis. Skirta failų saugojimui ir apsikeitimui tinklo viduje.
FTP tarnybinė stotis (FTP server)
Centralizuoto failų laikymo ir apsikeitimo tarnybinė stotis priėjimui iš Interneto. Failų laikymui ir apsikeitimui tiek tinklo viduje, tiek tinklo išorėje (Internete) skirta tarnybinė stotis.
Duomenų bazės tarnybinė stotis (Database server)
Skirta skirtingų informacinių sistemų duomenų saugojimui ir apdorojimui. Aukšto patikimumo duomenų saugojimui ir greitam bei patikimam duomenų apdorojimui skirta tarnybinė stotis.
Terminalinio prisijungimo tarnybinė stotis (Terminal server)
Leidžia prie vienos tarnybinės stoties prijungti ir dirbti joje dideliam skaičiui naudotojų. Naudojamas maksimaliai išnaudoti fizinės tarnybinės stoties pajėgumą, leidžiant prisijungti ir dirbti joje dideliam kiekiui naudotojų iš bet kokio pajėgumo darbo stočių.
Kitos paskirties tarnybinės stotys
Bet kokios kitos paskirties tarnybinių stočių paruošimas ir konfigūravimas. Faktiškai, kiekviena tarnybinė stotis pagal funkcionalumą gali būti apjungta su kita tarnybine stotimi arba pasiūlytas variantas „viskas viename“. Tačiau tokiu atveju padidėja grėsmių skaičius, todėl būtina pasirūpinti tiek tarnybinės stoties veikimo stabilumu, tiek jos saugumu.