Saugumo sprendimų diegimas

atsarginės duomenų kopijos
virtualūs privatūs tinklai
Atsarginės duomenų kopijos (backup)
Didžiausią vertę sudaro ne brangūs serveriai ar kompiuteriai, o informacija, kuri saugoma juose. Todėl atsarginės duomenų kopijos vienaip ar kitaip turi būti daromos kiekvienoje darbo vietoje ir serveriuose. Siūlome įvairius sprendimus - nuo nemokamų iki komercinių.
Virtualūs privatūs tinklai (VPN)
Nuotolinio prisijungimo prie darbo vietos – prisijungimas prie savo darbo vietos iš bet kurios Pasaulio vietos. Arba kelių tinklų (įmonės padalinių) apjungimas į vieną saugų tinklą – visi kiekvieno padalinio resursai pasiekiami iš bet kurio kito padalinio, nepriklausomai nuo jo geografinės padėties.
Tinklo ugniasienės (firewall)
Vienas tinklas nuo kito tinklo atskiriamas maršrutizatoriumi. Kiekvienas maršrutizatorius turi supaprastintą tinklo ugniasienės funkcionalumą. Tai suteikia ribotas tinklo kontrolės galimybes tinklo administratoriui, todėl visiškai tinklo leidimų kontrolei naudojama tinklo ugniasienė.
Proxy serveriai ir tinklo antivirusinės
Proxy serveris suteikia galimybė nurodytą laiko periodą uždrausti lankyti nesaugias Interneto svetaines pagal pasirinktas kategorijas ir pačių nurodytus www adresus, pavyzdžiui, darbui trukdančius delfi.lt, 15min.lt, facebook.com. Tinklo antivirusinė – tai apsauga nuo virusų tinklo lygmenyje. Virusai naikinami dar nepatekę į vidinį kompiuterių tinklą. Tai užtikrina geresnę apsaugą nuo virusų, nei naudojant antivirusinę programą vien tik kompiuteriuose.
Tinklo atakų atpažinimo sistemos (IDS)
Kiekvieną dieną kompiuterių tinklai yra atakuojami įvairių centralizuotai valdomų sistemų. Visi sėkmingi ar nesėkmingi bandymai įsilaužti į jūsų tinklą gali būti atvaizduojami atakų atpažinimo sistemoje, todėl būsite informuoti ir galėsite imtis veiksmų juos nutraukti. Papildomai galime pasiūlyti atakų prevencijos sistemą (IPS), kurį vertins grėsmę ir imsis reikiamų veiksmų savarankiškai.

Skambinkite ++37069813757 arba rašykite

Kartu mes greitai rasime geriausią Jūsų užduoties sprendimo būdą! Susisiekti